Yazlık %100 Pamuk İnce Kot Şal Modelleri

KOT GÖRÜNÜMLÜ SPOR DİKİŞLİ GÜNLÜK İNCE ŞAL

Yazlık şal tercihlerinde pamuk dokulu olanlardan tercih etmek yaşam kalitenizi arttıracaktır. %100 pamuk kumaştan üretilen şal ve eşarplar yaz sıcaklarında sizi oldukça rahat ettirecektir. Teri içine çeken kumaş olmasından dolayı sizi bunaltmadan bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. Yazlık %100 pamuk ince kot görünümlü şalımız bu tanıma en uygun şallardandır. Yazma kadar hafif fakat görüntüsü itibari ile şık ve spor bir görünüm elde edeceğiniz bir üründür. Kenarlarındaki dikişi kot dikiş şeklindedir. Kot dikişli şal modelleri içinde kumaş kalitesi olarak üst sırada bulunan ürünümüz rahatlık ve konforu bir arada sunuyor. Yazlık şal modelleri içinde Türkiye'de ilk kez indigo boyası kullanarak, sizin için tasarlandı. Bu özel ürün; %100 pamuktur. Sağlıklı ve doğaldır. Ekolojik şartlarda üretimi yapılmıştır. Yaz aylarında vazgeçemediğiniz şal olmaya aday incecik bir dokuya sahip şal. İki farklı rengi ile ipekistanbul.com'da...

Filtreler

Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Bu yazı ''KOT GÖRÜNÜMLÜ İNCE YAZLIK ŞAL'' ile serin ve hafif geçirin...

Yaz aylarında başınızdan düşürmeyeceğiniz şallar arasında olacak kot görünümlü şalımız terletmeyen şal kategorisinde en iyi ürün olacaktır. Pamuk şal olmasından dolayı kırışma durumu olacaktır fakat önü düşmeyen şal olarak sizi mutlu edecektir. Pamuk şalların çoğunda kat yerlerinden incelme ve düşme söz konusu olur. Kot görünümlü yazlık şalımızda bu durum söz konusu değildir. Ütü gerektirmeyen şal kategorisinde de kendini gösterebilir. Gün boyu kullandığınız şalı katlamadan açık bıraktığınızda ertesi gün ütüye gerek kalmadan da kullanabilme imkanı sunuyor.

Yazın Hangi Şal Kullanılır ?'

Bu sorunun cevabını her tesettürlü kadın aramaktadır. Yaz aylarında kullanılacak en uygun şal ve şal kumaşları, %100 pamuk kumaş olmalıdır. Pamuk kumaş haricindeki tüm şal kumaşları yazın kullanmaya uygun olmayan şal kumaşlarıdır. Polyester bir şal ile bir gününüz çok zorlu geçecektir. Terinizi çekmeyen, sizi daha da bunaltan kalın ve naylon kumaşlar cilt sağlığınız içinde uygun olmayacaktır. İnce yazlık şal kumaşları ve %100 pamuk şal kumaşları sağlığınız için daha uygundur. Günlük kullanım için çok uygundur. Günlük spor şal tercihlerinizde kesinlikle her zaman elinizin altında olacağı bir şal olacaktır. Spor dikişli şalınız yoksa bu şal size kenarı spor dikişli şal sevdirecektir. Spor dikişleri ile kot kıyafetlerinizle, spor kombinlerinizle çok uyum sağlayacaktır. Eskitme bir görünüme sahiptir. Orta kısımlardan uç kısımlara doğru daha koyu renge geçiş vardır. Bir ucunda da zımba detayı bulunmaktadır ve farklı bir duruş sağlamaktadır. Siyah ve lacivert renk olmak üzere iki rengi mevcuttur. Siyah ve lacivert tonları koyu tonlar değildir, kot görünümlü olmasından dolayı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.