İptal İade ve Değişim Koşulları

İADE/DEĞİŞİM İŞLEMİNİ NASIL YAPABİLİRİM?

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile, bizle tanıştığınız andan itibaren tüm süreçlerde sizlerin yanında ve ürünlerimizin sonuna kadar arkasındayız. Bu yüzden kullanıcılarımıza %100 iade garantisi veriyoruz.

Herhangi bir sebepten dolayı ürün veya ürünlerimizden memnun kalmazsanız, 7 (yedi)  gün içinde iade için gönderebilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece faturada yer alan forma, iade talebinizi yazarak Yurtiçi Kargo müşteri numaramız 858911966 ile karşı ödemeli olarak göndermektir.

Diğer kargo şirketleri ile yaptığınız gönderilerin kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenmelidir. Aksi halde kargonuz teslim alınmaz.

NASIL DEĞİŞİM YAPABİLİRİM?

Online mağazamızdan yaptığınız alışverişlerde değişim yapılmamaktadır. Ürünü bize gönderirken kargoda geçen süre zarfında, istediğiniz ürünün stoğu tükenmiş olabileceğinden değişim işlemlerinde sorun yaşamamanız adına, değişim yapmamaktayız. Ancak değiştirmek istediğiniz ürünü bize iade olarak gönderebilir, sitemizden dilediğiniz ürünü tekrar sipariş verebilirsiniz.

İADE ETTİĞİM ÜRÜNÜN GERİ ÖDEMESİ NE ZAMAN YAPILIR?

Para iadeleri kargonuz bize ulaştıktan sonra hiç zaman kaybetmeden aynı gün içinde yapılır.

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde: Tutar kredi kartınıza iade edilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve ipekistanbul.com’un  bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Ödemenizi “Havale/EFT” veya “Kapıda Ödeme” ile yaptıysanız: İade edilecek Tutar banka hesabınıza EFT yapılır. Faturanın arkasına TR ile başlayan toplam 26 haneli IBAN numarası ve hesap sahibinin banka kayıtlarındaki tam ismini yazmanız gerekmektedir. Ücret iadeniz bu hesaba yapılacaktır.

KAMPANYADAN YARARLANDIĞIM BİR SİPARİŞTE İADE NASIL OLUR?

Kampanyadan yararlanılmış bir siparişte, kısmi iade gerçekleştirildiği takdirde kampanya koşulları sağlanmaya devam ediyorsa kampanya iptali gerçekleşmeden iade işlemi yapılır. Ancak, kısmi iade sonrası ürünler kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa kampanya iptal olur ve ürün iadesiyle ilgili ücret iadesi kampanyanın iptali göz önünde bulundurularak yapılır.
Kombin (Birden fazla ürünün bir arada gruplanıp tek seferde satıldığı) ürünlerde ürünler tek başına iade edilemez, hepsi birlikte iade edilmelidir. Kısmi iadelerde, iade ürünlerden sonra elinizde kalan ürünlerin toplamı 300 TL nin altında ise kargo bedava kampanyası bozulmuş olur ve kargo tutarı iade edilecek tutardan düşülür. 

Yine de aklınıza takılan herhangi bir sorun olursa +90 (541) 389 37 11  nolu WhatsApp  hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.