Ödeme Seçenekleri
  Kredi Kartı ile Ödeme


Firmamız sizlere en iyi online alışveriş deneyimini yaşatabilmek için; tüm kredi kartlarına tek çekim ve taksit imkanı sunulmakta olup,
kişisel bilgileriniz ve kredi kartı güvenliğiniz en üst düzeyde (128bit SSL Sertifikası) ile koruma altına alınmaktadır.Sistemimiz kredi karı ile yapılan ödemelerde güvenliğiniz açısından 3D Secure zorunluluğu taşımaktadır.

3D Secure (Güvenli Alışveriş) Nedir?

Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir.
3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin
cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir.
Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır.
3D Secure, çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak alışverişleri rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır.

Aşağıda Örnek 3D Secure Ekranlarını Görebilirsiniz:

3d

3D sisteminin kart sahibine faydaları
İnternet alışverişlerinizde, 3D Secure / Verified by Visa / SecureCode, mevcut kart bilgilerinizi korur. Sisteme kayıt olmak ve kullanmak çok kolaydır.
Koruma: 3D Secure, mevcut kart bilgilerinizi, kendinizin belirleyeceği şifreniz ve kişisel güvenlik cümleniz ile korumaya alır.
Kolaylık: Sizden başka hiç kimse katılımcı internet mağazalarından sizin kartınızla alışveriş yapamaz. 3D Secure şifrenizi sadece siz bilebilirsiniz.
Kolay Kayıt ve Kullanım: Sisteme kayıt olmak internet uzerinden çok kolaydır. Kayıt olduktan sonra, tek yapmanız gereken ödeme sırasında şifrenizi girmek.
3D Secure Nasıl Başvurulur?
3D Secure ile işlem yapabilmek için kartınızın dahil olduğu bankaya başvurmanız gerekir.
Kapıda ÖdemeTercih etmeniz halinde, sipariş tutarını kargonuzu teslim aldığınız sırada nakit veya kredi kartı (tek çekim) ile ödeyebilirsiniz, sitemimizde kapıda ödeme seçeneğinin aktif olabilmesi için sipariş tuttarınızın minimum 30 TL olması gerekmektedir. Kapıda ödeme sisteminde kargo şirketleri kapıda ödeme hizmetine karşılık olarak 7 TL hizmet bedeli almaktadırlar. Bu bedel kargo ücreti haricinde alınan bir bedeldir. 7 TL olan kapıda ödeme ek hizmet bedeli siparişiniz sırasında sipariş toplamına dahil edilir ve toplam tutara yansıtılır.

  Havale/EFT Ödeme
İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra,
belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp size mail ile bildirilmektedir,
Siparişi takip eden maksimum 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.


BANKA HESAPLARIMIZ

  • GARANTİ BANKASI, MALTEPE ÇARŞI - HESAP NO: 6296829 - İPEKİSTANBUL HAZIR GİYİM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (IBAN: TR40 0006 2000 7420 0006 2968 29) (KUR : TL)


  • YAPI VE KREDİ BANKASI, MALTEPE MİNİBÜS CADDESİ - HESAP NO: 48119124 - İPEKİSTANBUL HAZIR GİYİM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (IBAN: TR30 0006 7010 0000 0048 1191 24 ) (KUR : TL)


  • TÜRKİYE İŞ BANKASI, MALTEPE - HESAP NO: 1917849 - İPEKİSTANBUL HAZIR GİYİM (IBAN: TR51 0006 4000 0011 0371 9178 49) (KUR : TL)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.