Ödeme Seçenekleri
  Kredi Kartı ile Ödeme

Firmamız sizlere en iyi online alışveriş deneyimini yaşatabilmek için; tüm kredi kartlarına tek çekim ve taksit imkanı sunulmakta olup,

kişisel bilgileriniz ve kredi kartı güvenliğiniz en üst düzeyde (128bit SSL Sertifikası) ile koruma altına alınmaktadır.Sistemimiz kredi karı ile yapılan ödemelerde güvenliğiniz açısından 3D Secure zorunluluğu taşımaktadır.


3D Secure (Güvenli Alışveriş) Nedir?

Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir.
3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartı sahibinin
cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir.
Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır.
3D Secure, çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak alışverişleri rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır.

Aşağıda Örnek 3D Secure Ekranlarını Görebilirsiniz:

3d

3D sisteminin kart sahibine faydaları
İnternet alışverişlerinizde, 3D Secure / Verified by Visa / SecureCode, mevcut kart bilgilerinizi korur. Sisteme kayıt olmak ve kullanmak çok kolaydır.
Koruma: Sizden başka hiç kimse katılımcı internet mağazalarından sizin kartınızla alışveriş yapamaz. 3D Secure şifrenizi sadece siz bilebilirsiniz.
3D Secure Nasıl Başvurulur?
3D Secure ile işlem yapabilmek için kartınızın dahil olduğu bankaya başvurmanız gerekir.

Kapıda Ödeme
Tercih etmeniz halinde, sipariş tutarını kargonuzu teslim aldığınız sırada nakit veya kredi kartı (tek çekim) ile ödeyebilirsiniz, sitemimizde kapıda ödeme seçeneğinin aktif olabilmesi için sipariş tuttarınızın minimum 30 TL olması gerekmektedir. Kapıda ödeme sisteminde kargo şirketleri kapıda ödeme hizmetine karşılık olarak 7,50 TL hizmet bedeli almaktadırlar. Bu bedel kargo ücreti haricinde alınan bir bedeldir. 10 TL olan kapıda ödeme ek hizmet bedeli siparişiniz sırasında sipariş toplamına dahil edilir ve toplam tutara yansıtılır.

  Havale/EFT Ödeme
İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra,
belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Sipariş onaylandıktan sonra oluşacak "TS..." ile başlayan Sipariş Numaranızı havalenizin açıklama bölümünde belirtiniz. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp size mail ile bildirilmektedir,
Siparişi takip eden maksimum 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

BANKA HESAPLARIMIZ

GARANTİ BANKASI
İPEKİSTANBUL HAZIR GİYİM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
IBAN: TR40 0006 2000 7420 0006 2968 29
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.