ipekistanbul Tesettür Bone

Kaliteli Bone

Tesettürün vazgeçilmez aksesuarı şüphesiz bonedir. Kaliteli kaymayan bone bulmak bayanların en mağdur olduğu konulardan biridir. Penye geniş boneler; özel dikim detayıyla ipekistanbul.com da sizlerin beğenisine sunuluyor. Dikişli bone ve dikişsiz bone olmak üzere tercih edebileceğiniz farklı alternatifler sitemizde sizleri bekliyor. Şal ve eşarp kullanımında; şal ve eşarbın kaymaması için bone tercih edenler aynı zamanda renk uyumuna da dikkat etmektedirler. Şalınıza ya da eşarbınıza uygun renk seçenekleri sitemizde satışa sunulmaktadır. Siyah dikişli bone, siyah dikişsiz bone, beyaz dikişli bone, beyaz dikişsiz bone, lacivert dikişli bone, lacivert dikişsiz bone ve renkli bone alternatiflerinden dilediğiniz rengi tercih edebilirsiniz.

Filtreler

Sıralama seçin
Toplam 80 ürün görüntüleniyor.

BONE ÇEŞİTLERİ

Topuzsuz Bone Modelleri

ipekistanbul Özel Üretimi olan Topuzsuz düz boneler tam ihtiyacınıza göre tasarlanmıştır. Eşarp ya da şalınızın altında sizi gün boyu rahat ettirecek, kaymayan özel üretim bone grubunda lider olacak bir ürün grubu.

Topuzlu Bone Modelleri

ipekistanbul Özel Üretimi olan Topuzlu bone modelleri eşarp ve şalınızı şekillendirmek için tasarlandı. Aynı zamanda pamuk kumaştan üretilmiş olması da size rahatlık sağlayacak. Likralı olmayan pamuklu bonelerimizin birçok çeşidi mevcuttur. Dantel topuzlu bone, Kurdele topuzlu bone, Sünger topuzlu bone modelleri olarak sitemizden satışa sunulmuştur.

Bandana & Boru Bone Modelleri

İpekistanbul Özel Üretimi Bandana ve Boru bone modelleri ihtiyacınıza göre özel olarak tasarlandı. %100 pamuk penye bandana ve boru bone çeşitleri çapraz, düz olarak sitemizde mevcuttur.

İç Başörtü

Tesettürdeki bir diğer aksesuar ise iç tülbenttir. Kullanıcılar bu aksesuarı birçok farklı şekilde kullanabiliyorlar. Bunlar şu şekilde olabilir; toka yerine kullanmak ve üzerine bone takmak veya sadece bone olarak kullanmak gibi çeşitleri vardır. %100 pamuk kumaş özelliğine sahiptir..
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.