Cosmos Günlük Rahat Eşarp

Eşarp kullanan bayanlar için alışkanlık yapacak harika bir ürün grubu ipekistanbul’da… Başınızda yok hissi ve efsane renkleriyle lider bir seri "Cosmos Eşarp Serisi"

Filtreler

Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Günlük Rahat Büyük Boy Eşarp

Eşarp kullanan bayanlara ipekistanbul’ dan harika bir ürün. Günlük rahat eşarp kategorisinin lideri olacak oldukça rahat bir ürün. Kare büyük boy eşarp tercih eden kullanıcıların tüm gün rahatlıkla kullanabileceği alternatif bir dokuma. Tüm gün hacimli bir şekilde önü dik duran eşarp olarak beklentinizi tamamen karşılayabilecek iddialı bir seri Cosmos serisi. Dört mevsim kullanabileceğiniz Cosmos eşarp aynı zamanda başınızda yok hissi ile yaz için ideal bir eşarp olarak sizlerin tercihi olacaktır. Cosmos eşarp özel dokusu sayesinde ütü gerektirmeyen ve kırışmayan eşarp beklentinizi de fazlasıyla karşılayacaktır. Aynı zamanda yerli üretim olması dolayısıyla da %100 kullanıcı memnuniyeti ile satışları devam eden Cosmos Eşarp serisi sepete eklenmek üzere sizleri bekliyor.

Yaz İçin Uygun Eşarplar

Eşarp kullanmayı tercih eden bayanlar için yaz mevsiminde kurtarıcı olacak Cosmos eşarp serisi 20 den fazla renk alternatifiyle sizlerin beğenisine sunuluyor. Terletmeyen hava aldıran eşarp serisi aynı zamanda 100 x 100 cm ölçüleriyle kullanım rahatlığını da beraberinde getiriyor. Ayrıca hafif dokusuyla dikkat çeken Cosmos eşarp serisi hem spor hem klasik bağlama şekliyle hayatınızı kolaylaştıracak.

Eşarp Temizliği Nasıl Yapılır?

Cosmos eşarp serisi özel dokusu sayesinde elinizde kolayca yıkanabilirken; düz bir zemine serilerek kurutulabilir. Eşarp şampuanı ya da beyaz sabunla yıkama seçeneğini tercih edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.