Günlük Rahat Kırışmayan Büyük Boy Cazz Şal Eşarp 3 Adet 150 TL Yerine 120 TL

GÜNLÜK BÜYÜK BOY EŞARP MODELLERİ

Son zamanlarda şal tercih eden tesettürlü bayanların eşarba olan ilgisi artmış durumdadır. Özellikle büyük boy eşarp son trendlerin en başında gelmektedir. İki yönlü kullanımı sayesinde hem şal hem de eşarp olarak isteğe göre bağlama şekilleri mevcuttur. Omuzları kapatacak şekilde örtünmeyi seven tesettürlü bayanların severek kullanacakları Cazz Şal Eşarp (110 x 110 cm) boyutları ile ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Dört mevsim kullanıma uygundur. Yazlık eşarp kışlık eşarp ayrımına cazz şal eşarp ile son veriyoruz.

Filtreler

Sıralama seçin
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

110 x 110 cm Büyük Eşarp Kullanım Alanları

Çok sevilen cazz kumaş ile eşarbın muhteşem uyumu günlük rahat bir eşarp arayışınıza karşılık olacaktır. Kırışmayan eşarp kategorisinin lideri olabilecek Caz Şal Eşarp pratik ve kolay temizliği ile hayat kurtarır. Kaliteli kumaşa sahip eşarbımız günlük kullanım dışında özel günlerinizin de tercihi olabilir.

Ütü istemeyen, Temizliği kolay yapılan eşarp…

Büyük Boy Caz Şal Eşarp Renkleri

Kıyafetlerinizin tamamlayıcı parçası olan eşarpların renk uyumları da önemli bir detaydır. Eşarp modelleri ile renklerde uyumlu olmalıdır. Beyaz renk eşarp, siyah renk şal eşarp, kırmızı renk eşarp, mavi renk eşarp modelleri gibi birçok renk seçeneği mevcuttur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.