İnce Hafif Desenli Şal Modelleri

Desenli Hafif Şık Şal

Şimdiye kadar kullandığınız tüm şalları unutun ve 3 farklı desenin uyumunu deneyimleyin. Şıklık ve rahatlığı bir arada yaşamak isteyen bayanlar için kaliteli ve uygun fiyatlı şallar grubunda seçenek olacaktır. Günlük şal modelleri arasında desenli ve şık şal olarak dolabınızda yer alacak bir üründür. Tarzını her zaman farklı olmaktan yana kullanan tesettürlü bayanların düz renk kıyafetlerini kombinlerken severek kullanacakları şallar arasında olmaya aday. İçerisinde barındırdığı 3 farklı desen ile hem spor hem de şık kıyafetlerinize uyum sağlayacaktır.

Filtreler

Sıralama seçin
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Farkınızı ipekistanbul ‘’Trio Şal’’ ile yansıtın

Şal tercihlerinde geometrik desenli şal, çiçek desenli şal seven bayanlar için tüm desenleri birleştirerek yepyeni bir tarz ortaya çıkardık. İncecik dokusu sayesinde terletme yapmayan şal özelliğine sahiptir. Terletmeyen şal olması ile yaza uygun şallar kategorisinde yer alıyor.

Önü Şeritli Şal Modelleri

Son zamanların trendi olan tek katlı şal ve eşarp bağlama modeline uygun olarak önünde renkli şerit olan şallar ilgi görüyor. Tek katlı bağlanabilen şalımız desenli olmasından dolayı iç göstermeyen şal özelliğindedir. Hafif bir kumaşa sahiptir ve başta ağırlık yapmayan, tok duruşa sahip şaldır. Günlük kullanıma uygun şal seçenekleri arasında şık şal olarak da ihtiyacınıza karşılık verecektir.

Farklı Şal Modelleri ve Yapılışları

Birçok farklı desen ve renkte şallar bulunmaktadır. En çok tercih edilen ve sevilenler düz renk şallar, geometrik desenli şallar, çizgi desenli şal modelleridir. Son zamanların bir diğer trendi ise şal bağlama tarzlarıdır. Tek katlı şal yapımı, hijab bağlama tarzı, arkadan şal bağlama modelleri gibi…
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.