Süper Pamuk Şal Modelleri ve Fiyatları

Süper Pamuk Şal Modelleri ve Fiyatları

Süper Pamuk Şal, tamamen doğal % 100 Pamuk'tan Türkiye'de imal edilmiştir. İnce iplik, sık dokuma ve taşlanmış kumaş olarak üretilen şalımız muadili olan diğer tüm şallara kıyasla çok daha ince ve kullanışlıdır. Sıradan günlük bir şaldan çok daha fazlasını arayanlar için...

Filtreler

Sıralama seçin

Süper Pamuk Şal

Sıradan bir düz pamuklu şaldan daha fazlasını isteyenler için efsane bir ürün. İnce iplik sık dokuma olarak üretilen süper pamuk serisi taşlanmış özelliği sayesinde bambaşka bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor.

En Rahat Düz Pamuklu Şal Denince “Süper Pamuk Şal”

Özellikle terletmeyen düz pamuklu şal grubunda seçenekler oldukça fazla. Fakat dokuma şeklinden dolayı hem başta duruşu hem kullanımı oldukça rahat bir grup olan süper pamuk şal serisi kalpleri fethetti. Taşlanmış pamuk grubu olarak adlandırılan süper pamuk şallar kullananlar, için rahatlığın yanısıra şık kalmanın mutluluğunu yaşıyorlar.

Süper Pamuklu Şal Grubunun Kullanım Alanları

Muhafazakar giyimde; düz şal ve tek renk şal seçenekleri özellikleri desenli kombinlerin kurtarıcısı olarak yerini almaktadır. Özellikle tesettür modasında; tamamlayıcı parça olarak düz şal ve tek renk şal seçenekleri oldukça talep görmektedir. Arz talep doğrultusunda farklı renk ve kumaş alternatifleri oldukça fazlalaşmıştır. İpekistanbul ailesi olarak hem şık hem rahat şal kategorisinde size oldukça zengin bir şal alternatif yelpazesi sunmaktayız. 4 mevsim kullanılabilecek şal alternatifleri; bir çok farklı doku seçeneğiyle internet sitemizde sizleri bekliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.