ipekistanbul Saç Bandı ve Fular Modelleri

Kadın Aksesuarları Saç Bandı, Bandana ve Fular Modelleri

Günümüz modasında tercih edilen aksesuarlardan bir diğeri de fular ve bandanalardır. Kadın aksesuarları içinde desenli fular, saten fular, mendil eşarp modelleri ve saç bantları çok sevilerek kullanılıyor. Yaz modasında daha çok karşılaştığımız saç aksesuarları dışarıda, plajda, evde de kullanılabiliyor. Birçok alanda kullanılabilen bayan fularları çantalarda, bilekte, saç tokası olarak tercih edilebiliyor. Tesettürlü kadınların da tercih edebileceği bir üründür. Evlerinde, kadınlar arası özel bir toplantıda kıyafetlerini tamamlayıcı ve şıklık katıcı bir detay olabilir. Boyun fuları, çanta fuları, saçlarınızda toka ya da bandana, bilek aksesuarı gibi çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz.Siyah saç bandı, saks mavisi boyun fuları, kırmızı saç aksesuarı, fular tokalar sitemizde satışa sunulmuştur...

Filtreler

Sıralama seçin
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Pliseli ve Saten Saç Bantları ile Farkınızı Ortaya Koyun…

Bayan saç bandı kategorisindeki ürünleri aynı zamanda saçınızı toplamak içinde kullanarak değişik bir görünüme de sahip olabilirsiniz. Arka kısmındaki lastik detayı bunu kolaylaştıracaktır.

Desenli Fular Modasına Uyun Hayatınızı Renklendirin !

Çanta aksesuarı olarak kullanabileceğiniz gibi fular toka, bandana ve bilek aksesuarı olarak da kullanabilirsiniz. Saten kumaş özelliğiyle kıyafetinize ekstra bir şıklıkta katacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.