Patchwork %100 Pamuk Şal Renkleri ve Fiyatları

PATCHWORK MODEL GÜNLÜK PAMUK ŞAL

Farklı aynı zamanda rahatlık veren bir şal ise tercihiniz Patchwork Şal tam size göre. Dolama bağlama şekline, arkadan bağlamalı şal modeline ve tek katlı şal bağlama modeline uygundur. Tamamen yerli üretimdir. İpliğinden dokumasına kadar her aşamasında titizlikle ilgilenilmiştir. Kenarlarındaki örgü detayı ile de otantik bir hava sağlanmak istenmiştir. Günlük kullanıma uygun şal grubunda farklı ve kullanışlı bir ürün olması sizi mutlu edecek. İki farklı renge sahip olması kombinlerinizde alternatif sunuyor. Hijab bağlama tarzı sevenlerin severek kullanacakları ve tercih edecekleri bir ürün olmaya aday.

Filtreler

Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

İki Renkli Şal Modelleri

Yazlık şal olarak kullanıma uygundur, terletme ve yakma yapmaz. Hafif bir kumaşı vardır, iç gösterme yapmaz. Pamuk şal modellerine alternatif olabilecek en iyi ürün grubu özelliğine sahiptir. %100 pamuk kumaşı sayesinde hava geçirgenliği ile nefes alan dokuya sahiptir. Bu sayede teri emer ve bunaltmaz. Rahat şaldan vazgeçemeyenler için harika bir ürün. Pamuk kumaşa sahip olmasından dolayı kırışma durumu oluşacaktır. Ütülemeden kullanıma uygun değildir, ütü gerektirir.

Günlük ve spor giyim tarzı tercih eden tesettürlü kadınların çekmecelerindeki vazgeçilmez şalı olacak Patchwork şal ile kombinleriniz daha renkli..

Rahat şal tanımına uygun, terletmeyen şal ihtiyacına karşılık verecek uygun fiyatlı ürünler kategorisinde olan kaliteli bir şal. Dört mevsim kullanıma uygundur. Kışlık şal ve yazlık şal kategorisinde her iki mevsimde kullanımı mümkündür. %100 pamuk kumaşa sahip olan şalımız doğal dokusu ile size rahatlığı yaşatacak ve yaz aylarındaki sıcaklarda terinizi emerek ferahlık sağlayacaktır. Günlük şal olarak her zaman elinizin altında olacak ve kurtarıcı şalınız olacaktır. 

%100 pamuk şal hissini patchwork desen ile deneyimleyin.

Kenar dikiş detayları oya şeklinde yapılarak nostaljik bir hava katılmak istenmiştir. Aynı zamanda günlük ve spor giyim tarzına da uyum sağlayacaktır. Yürüyüş yaparken, alışverişte hayatınızın her alanında sizinle olacak bir şal ''Patchwork Şal''
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.