Büyük Boy Krinkıl Eşarp 105 x 105 cm

Krinkıl Büyük Boy Eşarp

Eşarp kullanıcılarına yepyeni bir doku ve görünüm sunacak ürün. Krinkıl şal, kullanıcıları tarafından çok sevildi ve kumaş rahatlığından memnun kaldılar. Eşarp kullanıcıları için şimdi 105 x 105 cm ebatlarında büyük boy olarak üretildi. Tercihleri şaldan yana olan tesettürlü bayanlarında beğenip kullandıkları ürün haline gelen Krinkıl eşarp konforlu kullanımı ile eşarp kategorisinde ilk sıralarda.

Filtreler

Sıralama seçin
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Günlük tarzınızı ''Krinkıl Eşarp'' ile tamamlayın…

Düz renk eşarp sakinliği krep kumaş şıklığı ile buluşuyor. Günlük kullanım dışında özel günlerinizin de tamamlayacısı olabilecek bir eşarp niteliğindedir. Kırışmayan dokusu sayesinde ütü istemeyen eşarplar arasındadır. Büyük boy eşarp kategorisinde olan eşarbımız spor bağlama ve omuzları kapatan eşarp bağlama modellerine uygundur.

Krep kumaşı bir de eşarp olarak deneyimleyin…

Krinkıl şal kullananların eşarp ile tanışmalarını sağlayacak ve memnun edecek üründür. Kaliteli ve uygun fiyatlı eşarp ve şal arayanlara harika bir öneri.

Eşarp Bağlama Modelleri ve Kullanım Alanları

Krinkıl kumaşın özelliklerinden olan sık dokuma iç göstermeyen eşarp arayanların isteğine cevap niteliğindedir. Kırışmayan kumaşa sahip olduğundan dolayı ütü istemeyen eşarplar arasındadır. Desenli kıyafetlerini sakin bir geçiş ile tamamlamak isteyen bayanlara harika bir alternatif olacak. 105 x 105 cm ebatlarındaki ölçüsü sayesinde geniş bağlama modeli ve spor bağlama modeli şeklinde kullanım alanı sunuyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.