Keten Şal Modelleri

Keten Şal Şal Modelleri ve Fiyatları

Filtreler

Sıralama seçin

Son Yılların Stil Detayı Keten Şal

Son yıllarda muhafazakar giyimde yerini alan şal kullanımı; farklı dokudaki şalların da beğenimize sunulmasına imkan sağlıyor. Sağlıklı ve doğal dokulardaki şallar ise sık tercih edilen şallar listesinde ilk sıralarda yerini alıyor.
%100 doğal keten şal alternatifleri ipekistanbul.com da sizleri bekliyor. Geniş kesimi sayesinde iç gösterme riskini ortadan kaldıran keten şal, aynı zamanda kumaş kalitesini şıklığınıza yansıtacak.

Keten Şal Püskül Seçenekleri

Doğal ketenden üretilen şallarımız aynı zamanda püsküllü keten şal ve püskülsüz keten şal olarak da iki ayrı alternatifle beğeninize sunulmaktadır. Özel püskül detayı şalın zerafetini ön plana çıkarırken ; aynı zamanda keten dokusunun şıklığını pekiştiriyor.

Keten Şal Kullanım Alanları

Tüm gün tok duran keten şal, kumaş yapısı özelliği ile gün içerisinde başınızın nefes almasını sağlayacaktır. Spor kombinlerinizi rahatlıkla tamamlayacağı gibi klasik tercihlerinizin de vazgeçilmezi olacaktır.

Keten Şal Renk Seçenekleri

Ketenin doğal formunu bozmayacak şekilde; vizon keten şal, krem keten şal ve yeşil keten şal olarak üç renk alternatifiyle üretim yapılmıştır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.