İnce Hafif Günlük Eşarp Modelleri

İPEK GÖRÜNÜMLÜ ŞIK EŞARP MODELLERİ

Eşarp kullanıcılarının çok seveceği pratik, kırışmayan, ütü gerektirmeyen kumaşa sahip eşarp modelleri ve daha fazlasını sizler için sunuyoruz. Günlük eşarp modelleri kategorisinde birçok çeşitte eşarp bulunmaktadır. Kırışmayan eşarp, terletmeyen eşarp, büyük boy eşarp gibi özelliklerde aranabiliyor. Yazlık eşarp arayışı içinde olan tesettürlü kadınların tam da aradığı özelliklere sahip bir ürün Kendinden Desenli Hafif Şık Eşarp... Özel dokusu sayesinde yazın sizi terletmeyecek ve kırışma sorununu ortadan kaldıracaktır. Kendinden hafif deseni ve parlaklığı ile özel günlerinizi de taçlandırabilecek bir kumaş özelliğine sahiptir.

Filtreler

Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Günlük Eşarp Modelleri

Günlük hayatında da şıklıktan ödün vermeyen tesettürlü kadınların hem şık kalabileceği hem de gün boyu rahat edebilecekleri bir ürün olan eşarbımız, kırışma yapmayan bir kumaş dokusuna sahiptir. Gün içinde sürekli ütü yapma ihtiyacı hissetmeyeceğiniz, pratik bağlama kolaylığı sunan bir üründür. Eşarp boyutları standart ölçülerde olup ( 90 x 90 cm ) alışmış olduğunuz standartların dışında sizi yormayacaktır.

Yazlık, Terletmeyen Eşarp ile Rahat Kalın...

Kaymayan Eşarp ile Gün Boyu Rahatlığı Yaşayın.

Her an düzeltilme ihtiyacı hissettiren ve bozulmaya yatkın bir eşarp ne kadar zor ise kaymayan eşarp ve bozulmayan eşarpta bir o kadar kolaylık ve rahatlık sağlıyor. Kendinden desenli eşarbımız bu özellikleri taşaımaktadır.

Özel Günlerinizde, Abiye Kıyafetlerinizin Tamamlayıcısı..

Bir eşarp hem günlük hayatınızda hem de özel zamanlarınızda abiye kıyafetinizi tamamlayarak her anınıza eşlik edecek. Hafif parlak bir dokuya sahiptir bu sayede ipeksi bir görünüm sağlıyor ve abiyeye uygun eşarp özelliğine giriyor. Abiye kıyafetini eşarp ile tamamlamaktan hoşlanan tesettürlü kadınlar için abiyeye uygun eşarp tercihlerinde şık ve kaliteli bir alternatif olacaktır. Abiye kullanımı dışında günlük eşarp, yazlık eşarp, kırışmayan eşarp ve kaymayan eşarp gibi tercihlerde bulunan kadınların vazgeçilmezi olmaya aday bir ürün.'
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.