Kenarı Çizgili Düz Şal Modelleri

İPEK GÖRÜNÜMLÜ ŞIK ŞAL MODELLERİ

Şal kullanıcılarının çok seveceği pratik, kırışmayan, ütü gerektirmeyen kumaşa sahip şal modelleri ve daha fazlasını sizler için sunuyoruz. Günlük şal modelleri kategorisinde birçok çeşitte şal bulunmaktadır. Kırışmayan şal, terletmeyen şal gibi özelliklerde aranabiliyor. Yazlık şal arayışı içinde olan tesettürlü kadınların tam da aradığı özelliklere sahip bir ürün Kendinden Desenli Hafif Şık Şal... Özel dokusu sayesinde yazın sizi terletmeyecek ve kırışma sorununu ortadan kaldıracaktır. Kendinden hafif deseni ve parlaklığı ile özel günlerinizi de taçlandırabilecek bir kumaş özelliğine sahiptir.

Filtreler

Sıralama seçin
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Günlük Şal Modelleri

Günlük hayatında da şıklıktan ödün vermeyen tesettürlü kadınların hem şık kalabileceği hem de gün boyu rahat edebilecekleri bir ürün olan şalımız, kırışma yapmayan bir kumaş dokusuna sahiptir. Gün içinde sürekli ütü yapma ihtiyacı hissetmeyeceğiniz, pratik bağlama kolaylığı sunan bir üründür. Kenarlarında bulunan şerit detayı şala hem spor hem de şık bir görünüm katıyor. Kenarındaki çizgi detayı iki farklı kullanım sağlıyor. İster katlayarak ister tek katlı şerit kısmı önde olacak şekilde kullanabilirsiniz.

Yazlık, Terletmeyen Şal ile Rahat Kalın..

Kaymayan Şal ile Gün Boyu Rahatlığı Yaşayın.

Her an düzeltilme ihtiyacı hissettiren ve bozulmaya yatkın bir şal ne kadar zor ise kaymayan şal ve bozulmayan şalda bir o kadar kolaylık ve rahatlık sağlıyor. Kendinden desenli şalımız bu özellikleri taşımaktadır. ''

Özel Günlerinizde, Abiye Kıyafetlerinizin Tamamlayıcısı..

Bir şal hem günlük hayatınızda hem de özel zamanlarınızda abiye kıyafetinizi tamamlayarak her anınıza eşlik edecek. Hafif parlak bir dokuya sahiptir bu sayede ipeksi bir görünüm sağlıyor ve abiyeye uygun şal özelliğine giriyor. Abiye kıyafetini şal ile tamamlamaktan hoşlanan tesettürlü kadınlar için abiyeye uygun şal tercihlerinde şık ve kaliteli bir alternatif olacaktır. Abiye kullanımı dışında günlük şal, yazlık şal, kırışmayan şal ve kaymayan şal gibi tercihlerde bulunan kadınların vazgeçilmezi olmaya aday bir ürün.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.