İpek Karışımlı Günlük Şık Şal Modelleri ve Fiyatları

İpek Karışımlı Günlük Şık Şal

İpeğin zarafeti günlük şal ile buluştu. Günlük hayatta ipek şal kullanımı pamuklu şallara göre biraz daha zordur. İpekli jakar şal ile bu sorun ortadan kalkıyor. %15 ipek karışımı ile hem şık bir duruş sağlarken hem de rahat bir kullanım sunuyor. Son zamanların modası olan ipek karışımlı şal tesettürlü kadınların tercihleri arasında yer almaktadır. Bir şalı hem özel günlerinizde hem de günlük hayatınızda kullanabilme fırsatı sunuyor. Abiye şalı olarak kullanabileceğiniz ipek karışımlı şal ile abiye kıyafetlerinizi kombinleyin. Ütü istemeyen şallar ve kolay şekil alan şal kumaşları kadınların kurtarıcı bir parçasıdır. Rahatlığın ön planda olduğu en rahat şal grubunda bulunan ipekli jakar şal sizi mutlu edecek.

Filtreler

Sıralama seçin
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

İpekli Şal Modelleri

İpek karışımlı şallar hayatımızın her alanında bize eşlik etmeye hazır bir ürün grubudur. Şık duruşlu, rahat kullanımlı, kolay şekil alan şal kumaşı kategorisinde üst sıralarda yer alacaktır. Çekmecenizden çıkartıp direkt başınıza bağlayabileceğiniz kırışmayan şal modelleri içinde en iyi alternatif ipekli jakar şal.. Kendinden hafif deseni ile spor görünümün yanında şıklıkta katıyor. 2 farklı deseni mevcuttur. Çizgi desenli şal ve baklava desenli şal olarak. Baklava desenli şal modelini abiye kıyafetlerinizle kullanabilirsiniz. İpek karışımlı şal olması ve de desenin içindeki geçişler sayesinde şık duruş elde edeceksiniz.

Dört mevsim kullanıma uygun şal ''İPEKLİ JAKAR ŞAL''

İpek karışımlı şal ile yepyeni bir deneyime hazır olun...

Tesettürlü kadınlar için ''Ütü İstemeyen Şal''

Kırışan ve her gün ütülemek zorunda kaldığınız şallar hayatınızı zorlaştırabiliyor. İpekli jakar şal sizi bu zahmetten kurtarıyor. Ütü yapmanıza gerek kalmayan, kırışmayan şallar ile günlük hayatınızda rahatlık ve konforu yaşayacaksınız. Şal kumaşı olarak tercihlerde çoğunlukla pamuk, polyester ve ipek karışımlı şallar bulunuyor. Tok bir duruş isteyen kadınlar için %15 ipek karışımına sahip şallar tam istedikleri görünümü elde etmelerini sağlayacaktır. Gün boyu önü düşmeyen tok duruş sağlayan şaldır.

Abiyelerinizin için en güzel ipekli şal modelleri

Özel günlerinizde abiye kıyafetlerinizi veya şık bir kıyafetinizi kombinleyebileceğiniz en güzel ve özel detaylardan olan şallarınız için şık bir öneri... İçerisinde %15 ipek bulunan ipek karışımlı şallarımız kombininizi taçlandırıyor. Düğünlük şal modellerine uygun bir ürün olup abiye kıyafetinizi şık bir şekilde tamamlamanızı sağlayacaktır. Parlak görünümü ile abiye şal modelleri kategorisinde kendini ön plana çıkaracaktır. Kumaşın rahatlığından dolayı sizi özel gününüzde bunaltmayacak ve bozulmadan gün boyu aynı duruşu sağlayacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.