İnce Hafif Desenli Şal Modelleri

Desenli Hafif Günlük Şal

Günlük hayatta şıklığını korumaya özen gösteren bayanların severek tercih edecekleri ve rahatlıktan ödün vermeyecekleri bir ürün. Değişik tarzı ile başınızda fark yaratacak ve dikkat çekeceksiniz. Kullanım alanı olarak günlük spor kombinlerinizi tamamlayabileceğiniz bir parçadır. Günlük şal modelleri arasında desenli ve şık şal olarak dolabınızda yer alacak bir üründür. İki renkli şal kullanmayı sevenlerin her zaman kombinlerinde kullanmak isteyecekleri bir şal olacaktır.

Filtreler

Sıralama seçin
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Desenli şala farklı bir yorum ‘’Degrade desen şal’’

Sakin ama kendi içinde bir hareket ve geçişin olmasını tercih eden tesettürlü bayanlar Galaksi Desen Şalı çok sevecekler. Başta ağırlık yapmayan şal kategorisinde bulunması ile günlük yaşantınızı kolaylaştırırken sıradan bir görünümden uzaklaşmanızı da sağlayacaktır. Desenli şal handikaplarından biri kıyafet kombinlerinde yaşanılan zorluktur. İki renkli şal modellerinden olan degradeli şallar bu karmaşaya çözüm oluyor.

Şifon Şal Şıklığına Günlük Şal Yorumu..

Pamuk şal konforunu her şalda bulmak mümkün olmuyor. Galaksi desenli şal size hem pamuk şal rahatlığını hem de şifon şal şıklığını sunuyor. İç göstermeyen şal olmasından dolayı tek katlı şal bağlama modeline uygundur.

Farklı Şal Modelleri ve Yapılışları

Birçok farklı desen ve renkte şallar bulunmaktadır. En çok tercih edilen ve sevilenler düz renk şallar, geometrik desenli şallar, çizgi desenli şal modelleridir. Son zamanların bir diğer trendi ise şal bağlama tarzlarıdır. Tek katlı şal yapımı, hijab bağlama tarzı, arkadan şal bağlama modelleri gibi…
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.