Tüm Ürünlerde Geçerli 4 Al 3 Öde Kampanya

BÜYÜK BOY KREP EŞARP MODELLERİ

Tesettürlü kadınlara uygun eşarp modelleri arasında ilk sırada gelenlerden biri krep eşarplardır. İncecik ve dökümlü kumaşı şık bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Günlük eşarp kategorisinde tercihler arasında krep eşarp yer almaktadır. Rahatlığı ön planda tutan kullanıcılar için krep başörtü vazgeçilmezleri olacaktır. Standart ölçülerden daha büyük ölçülere sahiptir. 100x100 cm boyutları ile büyük boy eşarp kullanıcıları için de alternatif oluyor. Abiye kıyafetlerinizle de kullanabilirsiniz. Abiye eşarp modelleri arasında krep eşarp şık bir detay olacaktır..

Filtreler

Sıralama seçin
100,00 TL
Tüm Ürünlerde Geçerli 4 Al 3 Öde!
100,00 TL
Tüm Ürünlerde Geçerli 4 Al 3 Öde!
100,00 TL
Tüm Ürünlerde Geçerli 4 Al 3 Öde!
100,00 TL
Tüm Ürünlerde Geçerli 4 Al 3 Öde!
100,00 TL
Tüm Ürünlerde Geçerli 4 Al 3 Öde!
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Günlük Kullanıma Uygun Şık Eşarp

Abiye kıyafetlerinizin tamamlayıcısı eşarplar içinde sizi rahatlığınızdan uzaklaştırmadan şık kalmanızı sağlayacak krep başörtü modelleri...

Hafif kumaşı ile size gün boyu rahatlık veren bir eşarp olacak. Dökümlü duruşu ve büyük boy eşarp kategorisine dahil olmasından dolayı omuzları kapatan eşarp arayışındaki kadınlara alternatiftir. Tamamen yerli üretimdir. Üretiminde zararlı kimyasal madde içermeyen boya kullanılmıştır. İnce krep kumaşı sayesinde yaz aylarında sıcak havalarda sizi bunaltmayacak, serin tutacaktır. Yazlık eşarp arayışı içinde olan tesettürlü kadınların tam aradıkları bir üründür. Düz renk eşarp olması tüm kıyafetlerinizle olan uyumu yakalamada kolaylık sağlayacaktır.

Şıklığınızdan ödün vermeden krep eşarp ile rahatlığı yakalayın...

Günlük kullanımda en çok tercih edilen eşarp çeşitleri; pamuk eşarp ,krep eşarp, krinkıl eşarp, cazz eşarp gibi çeşitlerdir. Eşarp ebatları son zamanlarda büyük boy olarak üretilmekte ve tercih edilmektedir. 95x95 cm ve 100x100 cm büyük boy eşarp olarak mevcuttur. Büyük boy eşarpları daha çok spor bağlama tarzı ile kullanılıyor. Aynı zamanda omuzları kapatan eşarp şeklinde bağlama stili de mevcuttur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.