Uygun Fiyatlı Kampanyalı Günlük Pamuk Eşarp Modelleri

Günlük Pamuk Spor Dikişli Eşarp

Eşarp modelleri içinde pamuk eşarp çeşitleri en çok tercih edilenler arasındadır. Pratik bağlanması ve temizliği kolay eşarp olması ile günlük hayatın kurtarıcısı oluyor. Son zamanlarda gençlerin spor bağlama tarzı ile kullanımı yaygındır. Büyük boy eşarp olmasından dolayı tam katlanma ve geniş katlama yaparak iki şekilde kullanıma uygundur. Omuzları kapatan eşarp kullanıcıları da rahatlıkla tercih edebilirler. Pamuk kumaş olduğu için iç gösterme yapmaz, yaz aylarında kullanılır terletme yapmaz.

Filtreler

Sıralama seçin
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

''Terletmeyen Pamuk Eşarp''

Yaz sıcaklarında tesettürlü bayanların aradıkları özelliklerin en başında rahatlık ve terletmeyen şal eşarptır. %100 pamuk kumaş özelliğine sahip olan eşarbımız yaz mevsiminde sizi serin tutacaktır. Aynı zamanda sadece yaz aylarında değil dört mevsim kullanıma uygun eşarptır. Tamamen pamuk kumaşa sahip olmasından dolayı kırışma oranı biraz fazla olabilir fakat sizi rahatsız etmeyecektir ve sürekli ütüleme ihtiyacı duymayacaksınız.

110x110 cm Büyük Boy Eşarp Modelleri ''ipekistanbul’da''

Eşarp severlerin spor bağlama modeline uygun olacak ebatlara sahip ürünümüz büyük boy olduğundan dolayı kolay bağlanabilir ve şekil alır. Günlük eşarp kategorisinde sizi mutlu edecektir. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler grubunda memnuniyet sağlayacak eşarp modellerindendir. Düz renk olması ile de desenli ve spor kıyafetlerinizle rahatlıkla kombin oluşturabilmenizi sağlar.

Eşarp Modelleri ve Renkleri

Eşarp ve şal seçimi yaparken kıyafetlerimize uygun olmasına özen gösteririz. Birçok renk ve desene sahip eşarp ve şallar mevcuttur. Bu renklerin içinde en çok tercih edilenler; siyah renk eşarp, mavi renk pamuk eşarp, lacivert şal, kiremit rengi krep eşarp, indigo mavi düz renk eşarp gibi.. Kampanyalı ürünler ve indirim günleri gibi özel fırsat zamanlarında daha fazla tercih ediliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.