Alfa Krep Şal

ALFA CREPE SERIES

Bildiğiniz Tüm Şalları Unutun!
Alfa Krep Serisi ince olsun şık dursun dediğiniz yaz grubu şallar arasında vazgeçilmeziniz olacak. Özel dokusu ve zararlı kimyasal içermediğine dair dünya standartları onay belgesi ile size yeni bir soluk olacak Alfa Serisi bir tık yakınınızda...

Filtreler

Sıralama seçin
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.

Alfa Şal Serisi

Rahat ve şık şal alternatifleri arayanlar için Alfa Serisi serisi tam bir kurtarıcı. Uygun grup şal görünümünden uzak fakat ipek olmayan şık şal tanımına da uyan Alfa Collection vazgeçilmeziniz olacak.

Ütü Gerektirmeyen Önü Dik Duran Şal “Alfa”

Ütü gerektirmeyen şal ve kırışmayan şal beklentinizi tamamıyla karşılayabilen Alfa serisi, dolabınızın favori şalları arasında olacak. Abiye şallar ve düz şallar kategorisinde de oldukça iddialı olan Alfa serisi ; farklılık arayanların ilk adresi.

Özel Dokuda Şal “Alfa Krep Series”

Üretiminde zararlı hiçbir kimyasal bulunmayan Alfa Krep Serisi dünya standartlarında geçerli Eko-tex belgesi almaya hak kazanmıştır. Uzun süren ar-ge çalışmaları sonucu ortaya çıkan özel dokusuyla hem günlük şal ihtiyacınızı karşılayacak hem de şıklığınızı tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Önü dik duran, yüze yapışmayan, rahat şal kategorisinde en çok aranan ürünlerin başında gelen Alfa Krep serisi dokumasındaki özel dokusu sayesinde şık kombinlerin anahtarı olacak. Zengin renk kartelası ile de doğanın tüm renklerini tercihlerinize taşıyacak. Uygun ve şık şal ihtiyacınızı tamamıyla karşılayacak olan Alfa Krep Serisi ipekistanbul.com da sizlerin beğenisine sunuluyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.