ipekistanbul Abiye Şal Modelleri ve Fiyatları

En Şık Abiye Şal Modelleri ve Fiyatları

Kıyafetinizi tamamlayan en şık abiye şalı ipekistanbul.com’ dan seçin !

Filtreler

Sıralama seçin
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.

Uygun Fiyatlı Abiye Şalların Adresi ipekistanbul…

Özel günlerinizde tercih ettiğiniz abiye şallarda ilk aranan özellik kombininizin şıklığını bozmadan ve aynı zamanda ekonomik bir şal olmasıdır. Sitemizde bulunan ürünler kaliteli uygun grup abiye şal kategorisinde yer alıyor. Bayanların kıyafetlerini tamamlarken çok sık tercih ettikleri şal gruplarından biri Janjanlı Şifon şaldır. Abiye kıyafetler ve günlük şık kombinlerin tamamlayacısı olarak birinci sırada yer alıyor. Işıltıyı seven bayanlarında çok seveceği Night Collection serimizde abiye şallar arasında en sevilenler arasında.

Abiye Şal Kullanım Alanları

Abiye şallar özel günlerinizin kurtarıcı parçaları. Abiye kombinlerinizi tamamlarken hem kaliteli hem de uygun abiye şal seçeneği en fazla aranan alternatifler arasında.Hem şıklığınızdan ödün vermeden hem de bütçenizi sarsmadan rahatlıkla tercih edebileceğiniz abiye şal grupları sitemizde sizlere sunuluyor.

Abiye Şal Renkleri

Özellikle sık kullanılan abiye şal renklerinin yanında ara tonlar bazında da çalışılan abiye şal seçenekleri şu şekildedir. Siyah abiye şal, lacivert abiye şal, yeşil abiye şal, krem abiye şal, inci beyazı abiye şal, antrasit abiye şal, bakır rengi abiye şal, dore abiye şal, gümüş rengi abiye şal, lacivert abiye şal, gold rengi abiye şal, inci beyazı abiye şal, gri abiye şal.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.